Loading...

Поле ін. Докучаєво

Дня Поля

  9:00 – 12:30
  Безкоштовно за попередньою реєстрацією

Демонстраційні покази с/г техніки

Цього року демонстраційні покази будуть присвячені польовим роботам, що пов›язані з вирощування соняшнику. Агровиробникам будуть показані майстер-класи з використанням закордонної та вітчизняної техніки при роботі з цієї важливої для регіону культурою. Одночасно з демонстраційними показами в рамках комплексного заходу пройде науково-практична конференція, що буде присвячена адаптаційним заходам з її використання, в якій братимуть участь фахівці галузі, а також фермери.

«Як свідчить наш досвід, розрізнені «дні поля», котрі влаштовують самі виробники більш спрямовані на рекламу та прямий продаж. Наше завдання – показати об›єктивну картину всіх переваг тих зразків техніки, яку ви зможете побачити як у стаціонарному показі, так і у роботі. Дуже важливо почути не тільки виробників, але і безпосередньо тих, хто вже працює з цією технікою. Професійне спілкування та обмін таким корисним досвідом, безумовно, збагатить наш форум», зазначив генеральний менеджер АГРОПОРТ Дмитро Титаренко.

Проведення Дня поля – це не тільки показ і демонстрація техніки. Це також прекрасна можливість для молодих фахівців і студентів профільних ВНЗ на практиці розширити діапазон своїх знань і умінь не тільки завдяки взаємодії з вітчизняними виробниками, а й із закордонними компаніями які будуть представлені на виставці.

«День поля для Університету – прекрасна можливість демонстрації наших досягнень, як одного з лідерів аграрної освіти, а також для встановлення ефективних партнерських взаємовідносин з компаніями- виробниками обладнання для обробки сільськогосподарських угідь. Ми плануємо створити спеціальні умови для компаній, які мають бажання демонструвати результати використання сучасних посівних матеріалів і сучасних технічних засобів для отримання високої врожайності», підкреслив Олександр Ульянченко, ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

Реєстрація відвідувачів: pole.agroport.ua